Uniwersytet Medyczny

NAUK MEDYCZNYCH

XXV Zjazd Polskiego Towarzystwa Historii Nauk Medycznych - komunikat 1

10.03.2019

W dniach 10-12 października 2019 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu odbędzie się XXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Historii Nauk Medycznych (dawniej - Polskie Towarzystwo Historii Medycyny i Farmacji). Temat wiodący: Dziedzictwo przeszłości w medycynie współczesnej.

Szczegółowe informacje w zakładce XXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Historii Nauk Medycznych, a także w poniższych linkach:

Komunikat 1 XXV Zjazd PTNM 2019

XXV Zjazd PTHNM Formularz zgłoszeniowy

zasady przygotowania streszczenia XXV Zjazd PTHNM

Zasady publikacji tekstu XXV ZJAZD PTHNM

RODO

Uwaga: poza przesłaniem formularza zgłoszeniowego konieczne jest wypełnienie i podpisanie formularza "RODO".
TERMINY: wysłanie formularza zgłoszeniowego do 15 czerwca br., zawiadomienia o przyjęciu referatu/posteru będą wysyłane sukcesywnie w miarę otrzymywania formularzy, najpóźniej do 20 czerwca br., ostateczny termin wpłacenia obniżonej opłaty konferencyjnej - 30 czerwca br.